DJI Mavic per 4K Video Test lascia un commento

DJI Mavic Pro è un piccolo, ma potente drone, grazie al quale il cielo diventa una tela per la tua creatività, in modo semplice e senza preoccupazioni, e ti aiuta a creare in ogni momento della coppia d'aria. Lo storage compatto mantiene la tecnologia high-end che rende Mavic Pro la fotocamera da DJI più sofisticata fino ad oggi. 24 nuclei prestazioni di calcolo, un sistema completamente nuovo per la gamma di trasmissione fino a 7 km, sensori ottici 5 e fotocamera 4K tre assi stabilizzato tenda attendono vostro comando, basta premere un pulsante o toccare lo schermo.

Mavic a jeho kamera jsou připraveni k fotografování z výšky. 1 / 2,3 "velký CMOS senzor con 12 Mpx e un angolo di visione di quasi 79 ° vám bohatě postačí pro skvělé snímky. K dispozici máte režimy jeden snímek, sériové snímání, bracketing (AEB) un intervallo.

Mavic supporta 4K Ultra HD video při 30 snímcích za sekundu. Není použita elektronická, ale mechanická stabilizace obrazu, aby byl každý záběr skutečně 4K. Jde o miniaturní, extrémně přesný tříosý stabilizovaný závěs pouze pro Mavica, který je Schopen kameru stabilizovat i při rychlém pohybu pro dosažení plynulého Videa e fotografie nitide.

Systém Mavica umožňuje klopení kamery kolmo k zemi (-90 °) un rovněž 30 stupňů nad horizontálu.

Množství dronů nevydrží ve vzduchu létat DELE než 20 minut, Nebo nejsou tak výkonné. Mavic má lithiovou baterii s kapacitou až 3830 mAh. Maximální letový čas v bezvětří tak dosahuje úctyhodných Minuti 27 (a una velocità media di 7 m / s) a Gamma 13 km. Per una maggiore autonomia, è possibile acquistare una batteria sostitutiva. Si ricarica dopo meno di un'ora.

Stav nabití baterie ukazují diody na vrchní straně těla dronu, rovněž iv aplikaci a dálkovém ovladači. Při 30% se doporučuje poslat dron zpátky k vám, PRI 15% začne signalizovat nízkou baterii, poté klesne k zemi fare výšky 1 m nad zemí kde levituje una pipa, pokud s ním člověk nepřistane sám, PRI dosáhnutí 0% samovolně pristano na zem. Tyto procenta je možné specifikovat v nastavení přes aplikaci.

Drona je možné ovládat pomocí dálkového ovládání, po zapojení chytrého telefonu z něj ale dostanete mnohem víc. K dispozici je vícero aplikací (základní je DJI GO). K dispozici je několik letových režimů využívajících satelitní systémy GPS, GLONASS a senzorového systému.

Spara come professionista. Automaticamente. Non hai bisogno di una troupe cinematografica quando usi Mavica perché tutto ciò di cui hai bisogno è ActiveTrack. Stačí zaznačit toho, koho chcete natáčet a ActiveTrack se postará o zbytek, můžete tak natáčet jako profesionál.

Když je Mavic ve vzduchu a vy jste v záběru, vše co potřebujete pro pořízení momentky je jednoduché gesto. S Mavicem v Modalità Gesta così puoi ottenere un selfie unico.

Když si chistáte záběr nebo létáte uvnitř budov, nechcete letět příliš rychle. Přepněte do Modalità Stativ a kazdý pohyb Mavica se stane precizním a pomalým.

Pozicování podle satelitů může dronu pomoci viset pouze venku bez okolních překážek a rušení. Běžný dron není schopen bez satelitů přesného pozicování a může tak ve vzduchu plavat. Proto je Mavic vybaven předními un spodními optickými SENZORY, Diky kterým Bude Presne Viset uvnitř budov nebo na místech bez signálu GPS.

Nechráněný dron může narážet fare překážek při letech na Dlouhé vzdálenosti nebo při sestupu z Velké výšky v režimu pro Návrat domů. Mavic ale využívá technologii FlightAutonomy, aby vnímal okolní překážky do vzdálenosti 15 m. Může je tak obletět nebo zastavit a viset - předejde tak nehodě i při létání bez vizuálního kontaktu.

Rimarrà ve stejné výšce nad zemí, automaticamente. Nedělejte si starosti s tím, že létáte moc nízko, Mavic bude udržovat tu správnou výšku nad nerovnými povrchem.

compartecipazione
Attendere prego...

Lascia un Commento

L'indirizzo email non verrà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *