Papírna EMBA spol. s ro, Paseky nad Jizerou lascia un commento

EMBA je největší a nejvýznamnější dodavatel výrobků z recyklovaného papíru, čímž významně přispívá k ochraně životního prostředí.

EMBA è un'azienda ceca con una lunga tradizione e un approccio responsabile alla società e all'ambiente. I suoi prodotti biologici sono prodotti dalla lavorazione della carta e sono completamente riciclabili. Attraverso i suoi prodotti EMBA zároveň přispívá k ochraně a zachování kulturně-historického dědictví v mnoha zemích. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných a bezpečných pracovních podmínek pro své pracovníky, jakož i závazek za příspěvek k sociální stabilitě celého regionu.

Začátek historie lepenkárny v Pasekách nad Jizerou se Vaze k roku 1882, kdy zde byla bratry Rösslerovými založena továrna na výrobu Bílé Ruční cartone pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Pro celé další období života podniku je charakteristické rozšiřování výrobního programu i výrobních prostor.
Významnými mezníky Historie lepenkárny jsou především instalace automatických lepenkových strojů v letech 1970 un 1989, které přinesly výrazné zefektivnění výroby. V devadesátých letech dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, zahájen vývoj archivních lepenek pro kompletní archivaci obchodních dokumentů i dokumentů s kulturně-historickým významem. V novém tisíciletí bylo výrobní portfolio doplněno o linky pro výrobu kancelářských pákových pořadačů.
Siamo consapevoli del retaggio delle passate generazioni, che ci ha portato fino ai nostri giorni e il nostro impegno a sviluppare con successo il lavoro che è iniziato. Nell'ambito del costante sforzo di essere un passo avanti ai nostri concorrenti, poniamo l'accento sulla qualità del prodotto e sulle relazioni con i clienti.
La nostra esperienza professionale e il nostro personale altamente qualificato sono una garanzia a lungo termine del più alto livello di servizio. Non vendiamo solo prodotti, ma forniamo soluzioni complete ai clienti in più di paesi 30 in tutto il mondo.

I VALORI CHE ABBIAMO TAGLIATI:

  • La produzione e i prodotti biologici sono il riflesso del nostro rapporto globale responsabile con l'ambiente
  • L'etica è una delle regole più alte per le relazioni all'interno e all'esterno dell'azienda
  • Visitare e un servizio clienti professionale è la nostra ovvia responsabilità
  • Il nostro contributo alla qualità della vita di tutta l'azienda non è limitato dai locali dell'azienda
  • L'impiego più elevato è il nostro contributo al successo dello sviluppo della regione

EMBA se významně angažuje na poli charitativním a sociálním. Podílí se na podpoře společensky prospěšných projektů s místní působností až po aktivity přesahující hranice České republiky.
EMBA zvítězila v krajském kole soutěže Stejná ŠANCE, prestižní celorepublikové soutěži zaměstnavatelů, kteří umožňují lidem se zdravotním znevýhodněním rovnocenné uplatnění na trhu pracovním un tím aktivně přispívají k jejich začleňování fare společnosti.

EMBA nabízí ucelené sortimentní řady archivnických lepenek, kartonů a papírů pro archivaci. Nabídka materiálů a obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby.

ARCHIVACE DI KRÁTKODOBÁ

Obaly vhodné pro archivaci agli anni 10. Sortiment je navržen tak, aby uspokojil každý požadavek spojený se správou, tříděním a archivováním dokumentů. Zvláštní důraz je kladen na efektivní úsporu prostoru a šetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produkty jsou vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky. Knihařské zpracování dává možnost tvořit obal z mnoha různých materilů a dílů pomocí skládání, lepení či kašírování.

DLOUHODOBÁ ARCHIVACE

Obaly pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou materiálu a typem konstrukce obalu lze docílit maximální možné ochrany.

EMBA je od roku 1998 držitelem certifikátu systému řízení kvality podle ČSN IT ISO 9001, který dává jasnou informaci o úrovni zabezpečení řízení a kvality ve společnosti. Kvalita a úroveň výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních ocenění, jako například Copertina dell'anno a Worldstar.
V roce 2003 získala firma právo k užívání ochranné známky prodotto ecologico na hladkou lepenku ze sběrového papíru un výrobky z ní pro archivní systémy, krabice a pořadače. Zároveň je držitelem certifikace FSC na lepenku a výrobky z recyklovaného papíru.

compartecipazione
Attendere prego...

Lascia un Commento

L'indirizzo email non verrà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *